Тайно оръжие за Птицевъдство

Тайно оръжие за Птицевъдство

Тайно оръжие за Птицевъдство

Blog Article

В съвременни условия конете се отглеждат предимно със спортна цел – за езда и като помощници за военни или охранителни патрулни операции в горски терени. Използването на коне като животинска тяга е силно ограничено и се извършва само в слабонаселени региони, или миноритарни общества със запазени традиционни етнокултурни схеми на живот, който е свързан с отглеждане и използване на конете, като работна тяга.

За откриване на заразоносителите приживе се използва серологично изследване (изследване на серум или цяла кръв), което има добра диагностична стойност.

Специализиран интернет портал за строителна техника в България

Птицевъдството е доста рисково, заради честата поява на болести които могат да покосят цяла ферма от птици, за това условията за отглеждане трябва да са стриктни и безкомпромисни.

Епизоотологични особености. Източник на инфекцията са болните и преболедували птици.

Прилагането на схемата продължава и в момента, като подпомагане получават както големи, високо модернизирани птицевъдни обекти, така и по-малки ферми, осигуряващи производство на яйца, птиче месо и втлъстен черен дроб.

Допълнителна информация относно птицевъдството в научното заведение ще получите на телефоните за контакт в обект Земеделски институт.

Движението на цената при царевицата в САЩ също е чувствително нагоре Цената ФОБ на хлебната пшеница в Чикаго отскочи сериозно с плюс...

В България се отглежда друг хибриден вид домашна свиня, която на външен вид прилича на дивия си 'събрат', но е с по-малки размери – източнобалканската свиня.

Аспергилозата по птиците е микозно заболяване (причинява се от плесени от род Аспергилус). Устойчивостта на спорите им е голяма.

Колко е платило МЗХ по договори с две фирми за гориво и отопление?

) чума по птиците. Почти по същото време Птицевъдство в Англия е изолиран вирусът, който е диференциран от вируса на класическата чума. Болестта е била наречена атипична чума (псевдочума).

С удоволствие ви представяме септемврийския брой на списание „Птицевъдство", посветен на иновациите и напредъка в индустрията. В този брой ще откриете:

На ръба на оцеляването: Липсата на пазар заплашва бъдещето на овощни градини

Report this page